Jak dobrze kupić używane auto?

Jak dobrze kupić używane auto?

Szukasz auta z drugiej ręki? Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania ? wśród zawodowców w tej branży roi się od kombinatorów, naciągaczy i zwykłych oszustów, a i prywatni sprzedawcy często do najuczciwszych nie należą. Najważniejsze, żeby nie dać się zwieść pozorom i nie kierować się podgrzewanymi przez sprzedawcę emocjami.

Na używane auto wydajemy zwykle równowartość co najmniej kilkumiesięcznych, a czasem i kilkuletnich zarobków ? to poważny zakup, w przypadku którego wpadka grozi poważnym spustoszeniem domowego budżetu.

Decydując się na samochód używany, z jednej strony oszczędzamy z reguły co najmniej kilkadziesiąt procent w porównaniu do nówki z salonu, bo już po pierwszych 3 latach samochody z reguły tracą 20-45 proc. wartości. Z drugiej strony ryzykujemy, że kupimy auto ze znacznie wyższym przebiegiem od deklarowanego, powypadkowe, wymagające poważnych napraw lub nawet nienadające się do dalszej bezpiecznej eksploatacji, samochód z wadami prawnymi, za który trzeba będzie uiścić dodatkowe opłaty, lub wręcz taki, którego nie uda się zarejestrować lub zostanie nam odebrany.

Więcej na: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/jak-dobrze-kupic-uzywane-auto-poradnik-swiadomego-klienta/9b7776

Źródło: www.auto-swiat.pl
Fot. www.auto-swiat.pl

O nas

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku prowadząc przez ponad 20 lat w Lublinie jedną z pierwszych w Polsce Autoryzowaną Stację Obsługi oraz Salon Sprzedaży Samochodów marki Peugeot.

W roku 2016 utworzyliśmy największy Salon Samochodów Używanych w Lublinie "AUTO SALON EXPAK", który wykorzystując potencjał nowoczesnego obiektu dysponującego ponad 700 m. kw. powierzchni wystawowej, zapewnia klientom komfortowe warunki zakupu i serwisu oraz pewność ich wyboru.

Godziny pracy

Salon:
Pn-Pt: 09.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis i części:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis Blacharsko-lakierniczy:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota i niedziela: nieczynne

Dane teleadresowe

Mapa dojazdu

Copyright © 2016 Expak Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: ZamNET.