6 kroków do dobrego samochodu używanego

6 kroków do dobrego samochodu używanego

Kupując samochód z drugiej ręki, da się ustrzelić wyjątkową okazję, ale też łatwo jest stracić pieniądze, czas i mnóstwo nerwów. Podpowiadamy, jak znaleźć auto marzeń i uniknąć pułapek zastawianych przez oszustów

Przeciętne nowe auto traci od kilku do kilkunastu procent swojej wyjściowej wartości już w chwili wyjazdu przez bramę salonu. Po trzech latach może być warte już zaledwie połowę kwoty, którą zapłacił za nie pierwszy właściciel. Dla właścicieli ?nówek z salonu? to oczywiście powód do zmartwienia, za to nabywcy aut używanych mogą się cieszyć ? z reguły samochody szybciej tracą na wartości niż na walorach użytkowych.

Z drugiej strony ? nie ma nic za darmo. Płacąc taniej, ryzykujemy, że zamiast wymarzonych czterech kółek kupimy auto z przebiegiem znacznie wyższym od deklarowanego, powypadkowe, wymagające kosztownych napraw lub nawet nienadające się do dalszej bezpiecznej eksploatacji, samochód z wadami prawnymi, za który trzeba będzie uiścić dodatkowe opłaty, lub wręcz taki, którego nie uda się zarejestrować bądź zostanie nam odebrany.

Więcej: http://www.auto-swiat.pl/uzywane/6-krokow-do-dobrego-samochodu-uzywanego/zjh3c9

Źródło: www.autoswiat.pl
Fot. www.autoswiat.pl

O nas

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku prowadząc przez ponad 20 lat w Lublinie jedną z pierwszych w Polsce Autoryzowaną Stację Obsługi oraz Salon Sprzedaży Samochodów marki Peugeot.

W roku 2016 utworzyliśmy największy Salon Samochodów Używanych w Lublinie "AUTO SALON EXPAK", który wykorzystując potencjał nowoczesnego obiektu dysponującego ponad 700 m. kw. powierzchni wystawowej, zapewnia klientom komfortowe warunki zakupu i serwisu oraz pewność ich wyboru.

Godziny pracy

Salon:
Pn-Pt: 09.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis i części:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis Blacharsko-lakierniczy:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota i niedziela: nieczynne

Dane teleadresowe

Mapa dojazdu

Copyright © 2016 Expak Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: ZamNET.