Zobacz więcej

Znajdź idealny samochód dla siebie!

Samochody nowe i używane

Samochody do naszego salonu pozyskujemy z pewnych źródeł, zakupione w polskich salonach. Każdy samochód jest poddany kontroli technicznej zakończonej wystawieniem certyfikatu oraz grubości powłoki lakierniczej.

Odkup samochodów

Aby ułatwić klientom chcącym wymienić samochód na nowszy lub inny, proponujemy odkupienie samochodu dotychczas używanego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do salonu wycenimy twoje auto i zaproponujemy atrakcyjną cenę odkupu.

Serwis mechaniczny

ExPak - serwis mechaniczny. Prowadzimy naprawy mechaniczne wszystkich marek samochodów, 10 podnośników czeka na twój samochód. Jako nieliczni dysponujemy podnośnikami dla wysokich pojazdów (busy i podwozia zabudowane).

Części i akcesoria

Prowadzimy sprzedaż hurtową (dla warsztatów) i detaliczną części i akcesoria do wszystkich modeli samochodów. Możliwy dowóz (na terenie Lublina) oraz wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie krajów Europy Zachodniej.

Blacharnia i lakiernia

Lakiernia, blacharnia w ExPak. Naprawiamy wszystkie marki samochodów doradzamy naszym klientom i pomagamy w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi. Realizujemy naprawy bezgotówkowe. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu. Dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy uszkodzonego pojazdu.

Regeneracja

Regenerujemy wtryskiwacze, turbiny i pompy do wszystkich marek samochodów i wszystkich producentów. Wszystkie czynności wykonujemy na miejscu na najnowocześniejszych maszynach. Odbieramy i dowozimy części dla naszych klientów. Weryfikacja stanu jest u nas w cenie naprawy uszkodzonej części.

Stacja kontroli pojazdów

Posiadamy nowoczesną stację kontroli pojazdów gdzie przeprowadzimy coroczne badanie techniczne twojego auta, gdy ty będziesz w miłej atmosferze poczekalni dla klientów oczekiwał zwrotu samochodu (zapewniamy atrakcyjne prezenty lub usługi serwisowe do wyboru).

Wypożyczalnia

Na czas naprawy mechanicznej, blacharsko-lakierniczej lub po prostu potrzeby wypożyczania samochodu posiadamy różnej klasy pojazdy do twojej dyspozycji.

DLACZEGO MY?

Ponad 700 m. kw. powierzchni wystawowej, komfortowe warunki zakupu i serwisu oraz pewność wyboru!

Doświadczenie

Mamy 20 letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu samochodów

Najwyższy poziom usług

Świadczymy kompleksowe usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie.

Lider w branży

Jesteśmy największym salonem samochodów używanych w Lublinie (ponad 700 m. kw. powierzchni wystawowej).

Wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadra pracowników stale podnoszącą swoje kwalifikacje zawodowe.

Aktualności

O nas

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku prowadząc przez ponad 20 lat w Lublinie jedną z pierwszych w Polsce Autoryzowaną Stację Obsługi oraz Salon Sprzedaży Samochodów marki Peugeot.

W roku 2016 utworzyliśmy największy Salon Samochodów Używanych w Lublinie "AUTO SALON EXPAK", który wykorzystując potencjał nowoczesnego obiektu dysponującego ponad 700 m. kw. powierzchni wystawowej, zapewnia klientom komfortowe warunki zakupu i serwisu oraz pewność ich wyboru.

Godziny pracy

Salon:
Pn-Pt: 09.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis i części:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Serwis Blacharsko-lakierniczy:
Pn-Pt: 08.00-17.00
Sobota i niedziela: nieczynne

Dane teleadresowe

Mapa dojazdu

Copyright © 2016 Expak Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: ZamNET.